O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów As jest profesjonalną firmą działającą od ok. 20 lat. Doświadczenie, wysoko kwalifikowana kadra, nowoczesne metody szkolenia, indywidualne podejście do kursanta spowodowały, iż As jest firmą cieszącą się największym zaufaniem na terenie województwa mazowieckiego. Ma na to także wpływ bardzo wysoka zdawalność kursantów ( jedna z najwyższych w naszym mieście ). Firma zajmuje 1 miejsce w Radomiu pod wzdględem skuteczności egzaminów teoretycznych.

As zatrudnia obecnie 8 instruktorów, posiada dwie bardzo dobrze wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne (audiowizualne) sale wykładowe: na ul. M.C. Skłodowskiej 18 (w centrum miasta) oraz ul. Sucha 2 (os. Borki).

Nasza placówka szkoli kandydatów na kierowców oraz przeprowadza szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej, wstępnej przyśpieszonej i szkolenia okresowe na przewóz rzeczy i osób przy współpracy z lubelskim OSK Efekt Lublin.

Jako nieliczna ze szkół nauki jazdy w Polsce, As specjalizuje się w szkoleniu osób niepełnosprawnych. W tym celu wykorzystywany jest pojazd przystosowany do wszelkich dysfunkcji ruchowych, na którym odbywa sie także egzamin państwowy.

As szkoli także w zakresie operatorów/pilotów BSP UAVO .

Jako jedyna szkoła jazdy w Radomiu posiada własny pełnowymiarowy plac manewrowy, na którym istnieje możliwość wykonywania zadań egzaminacyjnych przez kilku kursantów jednocześnie.

Zaplecze administracyjno-biurowe i jego obsługa powoduje miłą atmosferę i sprawia zadowolenie ze szkolenia przyszłych kierowców.Szkolimy również w języku

Angielskim
i
Rosyjskim


Aktualne Promocje

Uwaga! ZNIŻKA dla UCZNIÓW i STUDENTÓW!!
Z legitymacją 100zł taniej


Najbliższy kurs

26 września 2023
godz. 17:00


Zadania egzaminacyjne

Prawo jazdy kat.B